• NABÓR TRWA PRZEZ CAŁY ROK!

Akcesoria Pogrzebowe

Szeroki wachlarz możliwości

Oferta salonu pogrzebowego Brzeziński jest stale poszerzana o nowy asortyment, również ten związany z estetyką miejsca pochówku osób najbliższych. Zależy nam, aby nasi Klienci wśród wielu usług i produktów oferowanych przez nasz zakład, odnaleźli również artykuły związane z konfekcją męską i damską, ofertą florystyczną, czy chociażby propozycją graficzną klepsydr oraz nekrologów.

W ofercie znajdą Państwo:

• Kwiaty pogrzebowe
  • Odzież pogrzebową
  • Nekrologii i klepsydry
  • Windę pogrzebową
  • Pamiątki pogrzebowe
  • Namiot pogrzebowy
  • Ramki nagrobne

Gwarancja udanego wyboru

Wybierając akcesoria pogrzebowe w naszym szczecińskim salonie mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Są to artykuły związane z konfekcją męską oraz damską, pamiątkami pogrzebowymi, ale także usługi związane z wypożyczeniem namiotu pogrzebowego, czy zamieszczeniem w prasie stosownego powiadomienia o śmierci drogiej osoby. Wybierając naszą markę, mają Państwo pewność szerokiego i przede wszystkim udanego wyboru.

Z życia naszego Przedszkola

W przedszkolu terapeutycznym SENSE zawsze dużo się dzieje :)

Wizyta w papugarni

Chwila relaksu w towarzystwie