• NABÓR TRWA PRZEZ CAŁY ROK!

Zapisy do terapeutycznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Szczecinie

Szkoła dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz dla dzieci z upośledzeniem w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz niepełnosprawnością sprzężoną.

Zapisy do szkoły trwają cały rok. Jeśli dysponujemy wolnymi miejscami, to istnieje możliwość zapisania dziecka w dowolnym momencie. Do przyjęcia do szkoły konieczne jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Ponadto należy dołączyć wypełniony przez rodziców wniosek o przyjęcie do szkoły.

Poniżej wniosek o przyjęcie do szkoły:

docpdf

Zapisy do Przedszkola

Zapisy do terapeutycznego przedszkola w szczecinie

Zapisy do przedszkola trwają cały rok. Jeśli dysponujemy wolnymi miejscami, to istnieje możliwość zapisania dziecka w dowolnym momencie. Do przyjęcia do przedszkola konieczne jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Ponadto należy dołączyć wypełniony przez rodziców wniosek o przyjęcie do przedszkola.

Poniżej wniosek o przyjęcie do Przedszkola:

docpdf

Z życia naszego Przedszkola

W przedszkolu terapeutycznym SENSE zawsze dużo się dzieje :)

Wizyta w papugarni

Chwila relaksu w towarzystwie
wielobarwnych papug

Dzień Świadomości Autyzmu

Charakterystyczne niebieskie balony i koszulki
jako symbol osób z autyzmem

Hipoterapia

CYKLICZNIE